od 2950.00PLN
MTS 3x Drill Target Interactive Steel Alive

Zamocuj czujnik na Steel Alive na tarczy MTS i włącz aplikację. Doskonała zabawka na weekendowy wypad na strzelnicę i wyrafinowane narzędzie treningowe dla sportowców i służb mundurowych to właśnie fenomen Steel Alive. Tu sparowany z MTS Drill Target tworzy łatwy w transporcie zestaw, który szybko się rozkłada na osi strzeleckiej. Czy jesteście gotowi opuścić Waszą strefę komfortu

nowość MTS 3x Drill Target Interactive Steel Alive

- zestaw celów strzeleckich MTS Drill Target wraz z interaktywnym systemem treningowym Steel Alive 

- MTS Drill Target to cel strzelecki typu gong, składa się z podstawy H, listwy nośnej (sprzedawa oddzielnie), głowicy z śrubą montażową i tarczy gong ze stali AR550

- Steel Alive to system wskazujący cel do ostrzelania i sygnalizujący trafienie, składa się z czujników i diod LED mocowanych na tylnej części tarczy oraz odbiornika. Sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji na smartfon.

- zestaw umożliwia trening z liczeniem trafień na trzech tarczach oraz podjęcie wyzwania w grach jedno i wieloosobowych (aby uruchomić wszystkie dostępne tryby potrzeba co najmniej 5 urządzeń Target i celów)

- w zestawie:

   3x MTS Drill Target z wybraną tarczą (podstawa H, głowica z śrubą i tarcza)

   Sterownik Master z anteną

   3x urządzenie Target

   6x dioda LED V.2

   6x przewód do diody

   3x rozdzielacz do diody (umożliwia podłączenie do 3 diod do jednego urządzenia (uwaga: w zestawie znajdują się 2 diody na urządzenie Target)

   16x bateria AA

   Kod aktywacyjny do wersji premium aplikacji Steel Alive na 3 miesiące

- kupując w zestawie oszczędzasz Do góry